لابل آکادمی، بزرگ ترین مرکز آموزش طراحی و اجرای سقف­های کشسان در کشور است که از همکاری جمعی از مدیران، مدرسین، کارشناسان آموزش و پرسنل متعهد گروه صنعتی لابل شکل گرفته است. این مرکز  واقع در شهر تهران با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته در فضایی مدرن آموزش­های خود را از سطوح مقدماتی تا حرفه­ای ارائه می­کند.

محتوای آموزشی ما حاصل سالها تجربه تیم­های متعدد اجرایی در پروژه­های بزرگ داخل و خارج کشور  است که با دانش، تجربه و معیارهای شرکت بین­المللی Labell تلفیق شده و ضمن بومی سازی نیازها و شرایط مطابق تقاضای بازار ایران، توانسته نتایج منحصر به فردی را برای مخاطبین خود به ارمغان بیآورد. 

ارائه آموزش­های کاملا عملی و پروژه محور بر اساس آخرین استانداردهای روز اروپا از مهم ترین امتیاز لابل آکادمی و مهم ترین عامل در ارتقاء میزان و کیفیت اثربخشی خدمات ماست. کارگاه­های آموزشی به گونه­ای طراحی شده اند که در کمترین زمان ممکن موجبات کسب مهارت لازم و امکان جذب شرکت کنندگان را به بازار کار فراهم می­سازد. 

به عبارتی فارغ­التحصیلان این کارگاهها می­توانند از طریق معرفی به شبکه گسترده نمایندگی­های شرکت لابل در سراسر ایران و یا به طریق خوداشتغالی جذب بازار کار شده و موجبات اشتغال خود و دیگران رو فراهم نمایند. 

لابل آکادمی ماموریت خود را در ارائه آموزش به مخاطبین زیر تعریف می­کند: 1. آموزش و به روز آوری نیروهای اجرایی و اکیپ نصب شبکه گسترده نمایندگی­های گروه صنعتی لابل در سراسر کشور. 2. برگزاری کارگاه­های آموزشی ویژه عموم متقاضیان و علاقمندان خصوصا قشر جوان و جویای اشتغال و جذب بازار کار با امکان معرفی به نمایندگان  گروه صنعتی لابل. 3. آموزش­های کاربردی ویژه مهندسین طراح و معمار با رویکرد طراحی المانهای دوبعدی و سه بعدی کشسان در فضاهای گوناگون با کاربری­های تجاری، اداری، مسکونی، فرهنگی، نمایشگاهی، ورزشی و غیره. 4. ارائه آموزش­های عمومی و تخصصی ویژه ارتقاء دانش و مهارت مدیران و پرسنل سختکوش گروه صنعتی لابل در سراسر کشور.

گواهینامه معتبر لابل آکادمی حاصل تلاش عزیزانی است که از خدمات آموزشی ما به خوبی بهره برده و برای توسعه دانش و مهارت فردی و کسب و ارتقاء جایگاه شغلی خود به نحو شایسته کوشش نموده­ اند.